Kontakt

 

Stillabunt OÜ

Aadress: J.Poska 4, 10147 Tallinn (vaata kaardilt)  | E-mail: info@stillabunt.eu

Telefon: (+372) 62 72 820 

Oleme avatud E-R 9:00-17:00 


NB! Erakorralised muudatused meie lahtiolekuaegades on kirjas SIIN!

  

Toodete müük:

Riho Vaher
Pildid / - estPildid / - engPildid / - rus

(+372) 53 411 555
riho@stillabunt.eu

Martti Pent
Pildid / - estPildid / - eng

(+372) 528 7765 
martti@stillabunt.eu

Mari Pent
Pildid / - estPildid / - engPildid / - ger

(+372) 56 246 603
mari@stillabunt.eu

Kristi Alton
Pildid / - estPildid / - engPildid / - - fin

(+372) 5111 999
kristi@stillabunt.eu

Marina Gutel-Reile
Pildid / - estPildid / - engPildid / - rus

(+372) 56 641 762
marina@stillabunt.eu

Chris Uibopuu
Pildid / - estPildid / - eng

(+372) 5685 4822
chris@stillabunt.eu

Teenuste müük:

Mari-Liis Kallismaa
Pildid / - estPildid / - eng

(+372) 514 4368
mariliis@stillabunt.eu 

Laura Kukemelk
Pildid / - estPildid / - eng

Turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

(+372) 56 618 334
laura@stillabunt.eu

Marit Rehepapp
Pildid / - estPildid / - eng
lapsehoolduspuhkusel

(+372) 511 2251
marit@stillabunt.eu 

Johan Pärjamäe
Pildid / - estPildid / - eng
Digiturunduse assistent

(+372) 56 478 013
johan@stillabunt.eu

Müügitugi:

Eti Lillemäe
Pildid / - estPildid / - eng
Kujundaja

(+372) 53 805 383
eti@stillabunt.eu

Triin Volens
Pildid / - estPildid / - engPildid / - rus
Ostuspetsialist

(+372) 5624 2997
import@stillabunt.eu

Lilli Talumaa
Pildid / - estPildid / - rus
Kujundaja

(+372) 56 673 585
lilli@stillabunt.eu

Siret Sepper
Pildid / - estPildid / - eng
Assistent

(+372) 5647 8293
marketing@stillabunt.eu

SAADA PÄRING SIIT!