Kontaktinfo

 

Stillabunt OÜ

Aadress: J. Poska 4, 10147 Tallinn (vaata kaardilt)

Telefon: (+372) 627 2820 | E-mail: info@stillabunt.eu 

Oleme avatud 
E-R 9.00-17.00

 

NB! Erakorralised muudatused meie lahtiolekuaegades on kirjas SIIN!

 

 

    

Toodete osakond

Martti Pent
Pildid / - estPildid / - eng

Müügi-projektijuht

(+372) 528 7765 
martti@stillabunt.eu

Marina Gutel-Reile
Pildid / - estPildid / - engPildid / - rus

Müügi-projektijuht

(+372) 5664 1762
marina@stillabunt.eu

Kristi Alton

Pildid / - estPildid / - engPildid / - - fin

Müügi-projektijuht

(+372) 511 1999
kristi@stillabunt.eu

Teenuste osakond

Laura Kukemelk
Pildid / - estPildid / - eng

Turundusteenuste projektijuht

(+372) 5661 8334
laura@stillabunt.eu

Johan Pärjamäe
Pildid / - estPildid / - eng
Loovkirjutaja

(+372) 5647 8013
johan@stillabunt.eu

Kaia Kass
Pildid / - estPildid / - eng
Turundusspetsialist

(+372) 512 1104
kaia@stillabunt.eu

Marit Rehepapp
Pildid / - estPildid / - eng
lapsehoolduspuhkusel

(+372) 511 2251
marit@stillabunt.eu 

Kujundajad

Eti Annama
Pildid / - estPildid / - eng
Kujundaja

(+372) 5380 5383
eti@stillabunt.eu

Lilli Talumaa
Pildid / - estPildid / - rus
Kujundaja

(+372) 5667 3585
lilli@stillabunt.eu

Tugimeeskond

Triin Volens
Pildid / - estPildid / - engPildid / - rus
Ostuspetsialist

(+372) 5624 2997
import@stillabunt.eu

Gloria Viira
Pildid / - estPildid / - engPildid / - - fin
Pildid / - rus

Assistent

(+372) 5845 1110
marketing@stillabunt.eu

Juhatus

Mari-Liis Kallismaa
Pildid / - estPildid / - eng

(+372) 514 4368
mariliis@stillabunt.eu

Riho Vaher
Pildid / - estPildid / - engPildid / - rus

(+372) 5341 1555
riho@stillabunt.eu

Mari Pent
Pildid / - estPildid / - engPildid / - ger

(+372) 5624 6603
mari@stillabunt.eu

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!