Loovtööd

Meie kliendid paistavad silma löövate kujunduste ja loovlahendustega!

Selleks, et konkurentidest eristuda ning pidevalt tõsta oma brändi tuntust, on oluline jääda truuks brändile omasele käekirjale ning kasutada seda nii trüki- ja välimeedia kui ka internetireklaamide ja sotsiaalmeedia puhul. Kui Sul puudub stiiliraamat (CVI) või ei ole selles sisalduvad juhtnöörid kõigi meediumite jaoks sobivad, aitame välja töötada Sinu brändile omase käekirja. Kui Sul on stiiliraamat olemas, juhinduvad meie kujundajad löövate kampaaniavisuaalide, trükiste jt kujunduste tegemisel just sellest, et jääda truuks Sinu brändile!

Võta ühendust ja aitame välja töötada Sulle vajalikud kujundused:


 Vaata meie kujunduste portfooliot:

Follow Stillabunt's board Kujunduste portfoolio on Pinterest.

SAADA PÄRING SIIT!

Meie kujundustiim:

Pildid / - - lilliLilli Talumaa

Lilli on kujundajana töötanud juba aastast 2001. Tänu oma töökogemusele trükikojas, on tema teadmised väga head trükivõimaluste ja -tehnoloogiate osas. Lilli tugevusteks on trükiettevalmistus ja kvaliteedi järelkontroll. Lisaks on ta aastate jooksul kujundanud kümneid logosid ja stiiliraamatuid, tunneb end koduselt nii trükimeedia kui ka internetibännerite osas ning aitab kliendi soovitud nägemuse ellu kutsuda!


Pildid / - - etiEti Lillemäe

Eti tunneb end internetibännerite, sotsiaalmeedia postituste ja kodulehtede kujundamises kui kala vees. Ta mõistab hästi, mida klient soovib ning annab endast alati maksimumi, et kliendi visioon saavutada. Eti on kogenud ka küljendaja rollis, olles kujundanud raamatuid, aruandeid ja pikemaid brošüüre.