Meist

Meie lugu sai alguse aastal 2005, kui sündis ettevõte nimega Firmakink OÜ. Ettevõte kasvas üheskoos klientidega ning ühel ilusal päeval, 8 aastat hiljem, otsustasid tollased ettevõtte omanikud, Riho ja Rainer minna edasi erinevaid teid mööda. Suur osa meeskonnast jätkas Rihoga, kel oli soov ja ambitsioon pakkuda midagi enamat kui lihtsalt äri- ja reklaamkingitused. Olles selles äris antud hetkeks olnud tegev üle 10 aasta, tuvastas ja nägi ta turul potentsiaali ning kutsus endaga kampa uut kontseptsiooni vedama ka Mari ja Mari-Liisi.

Kui kogu tiim oli kokku saanud, siis kõige raskem väljakutse tundus NIMI – nii veetsime pikki tunde ühiste ajurünnakute käigus, sõelusime välja palju häid ideid, kuniks ükski polnud mingil põhjusel sobiv. Just sel hetkel, kui tundus, et jääme nimeta, pakkus Lilli nimeks STILLABUNT, mida meie tõlgendame mänguliselt kui „STILL  A  BUNT“  ehk lugesime sellest kerge makaroonikaga välja „endiselt punt“ :). Ühtlasi teadis Lilli, et ladina keeles tähendab see nimi tilka meres ja nii sai meie logo sümboliks tilk, mis näitab meid, kui üht tilka kogu suures ettevõtlusmeres.

Nii on suurem osa inimesi ja teadmisi meiega aastast 2005. Oleme kõik selle üle väga uhked ja õnnelikud, hinnates eeskätt inimesi, töökeskkonda ja mõju, mida suudame tekitada! 


Väljavõte Stillabunt kreedost:

 Meie tiim:

Pildid / - kaanefoto