5 põhjust, miks Su ettevõttel peaks olema logoga meened

{VAR:blog_title}

Reklaam- ja ärikingituste puhul on tähtis, et need oleksid läbimõeldud ning annaksid edasi ettevõtte olemuse ja väärtused. Kõige aluseks on kindlasti tugeva brändi loomine: selge sõnumi edastamine, konkurentidest eristumine, põhiväärtuste rõhutamine. Ühtne sümboolika nii ettevõtte füüsilises kui ka virtuaalses maailmas on üliolulised ning just terviklikkus tagab ettevõtte usaldusväärsuse. Kindlasti tasub eristuda konkurentidest ning seda rõhutada ka kingitustes: põnevad erilahendused ja ainulaadsed praktilised esemed. Samas ei tohi selle kõrval ära unustada just põhitooteid: logoga pastapliiatsid, märkmepaberid, kruusid, mälupulgad, kontori kujundus ja sealolev õhkkond. Kõiki neid asju märkab klient sisenedes ning läbimõeldud kontseptsioon näitab, et olete oma töös põhjalikud!

 1. Töötaja sideme tugevdamine ettevõttega
  Omanäoline kingitus erilisteks puhkudeks tekitab töötajates väärtustatud tunde. Väärtuslikuna tundmine tähendab ka suuremat pühendumust töösse ning valmisolekut ettevõtte kuvandit viia ka suurte ootuste ja lootustega klientideni.
 2. Müügitoetus: klientide tänamine ja passiivne reklaam
  Eriline meene või praktiline tarbeese on kliendi silme all pikka aega ning süvendab seeläbi ettevõtte tuntust kliendi jaoks.
 3. Usaldusväärne kuvandi loomine
  Ühtne visuaalne identiteet ettevõtte veebilehel, kontoris, müügipunktis suurendab oluliselt konkurentidest eristumist ning klientide jaoks brändi meeldejäävust.
 4. Ettevõtte tuntuse tõstmine
  Potentsiaalsetele klientidele nutika sõnumiga meene jagamine tekitab neis huvi ettevõtte vastu. Huvitatud klient süveneb ka Sinu kodulehel rohkem kui see, kes sinna kogemata reklaami tõttu sattus.
 5. Kingituse saamine tekitab alati alateadlikku soovi teha midagi vastu
  Inimestele ei meeldi "võlgu" jääda, kuna see on ebamugav tunne. Kingi saanud kliendi jaoks võib see tähendada jätkuvalt brändile lojaalne olemist, uue kliendi jaoks ostu tegemist või töötaja jaoks tööandjale kindlaks jäämist.

 

Pildid / - 5põhjustmikssuettevõttelpeaksolema2

Jaga e-mailiga
Tagasi Vaata postitusi samal teemal