3 jõulukingiideed töötajale, kliendile ja äripartnerile

{VAR:blog_title}

Jõuludeni on jäänud pea 2 kuud. See tähendab, et paras aeg on hakata mõtlema, mida kinkida oma töötajatele, headele klientidele ning väärt koostööpartneritele. Antud postitusest leiad igale kategooriale 3 ideed, et mõte tööle saada. Kingiideede ammutamiseks mõtle muuhulgas oma ettevõtte väärtustele, tunnuslausele, logovärvidele ja kingisaajate huvidele.

 

TÖÖTAJALE:

Omatöötajatele tehtud kingitustest on alati eelistatuim praktiline toode. Töötaja on Sinu brändi tugevaim kõneisik, mistõttu on oluline teda hoida ja väärtustada. 

1. Kvaliteetne jopePildid / - 3joulukingiideed2

Eesti ilm ei ole sügistalvisel perioodil armuline, seega peab valmis olema külmadeks temperatuurideks, vihmaks, pakaseks ja lörtsiks. Sellest lähtuvalt on suurepäraseks kingituseks kvaliteetne jope, mis pakub sooja aastateks. Väike ja soliidne tikand muudab jope ainulaadseks ning täielikult Sinu brändi nägu, ​lisaks saab selle kandjast Sinu ettevõtte brändisaadik.

 

2. ​Pehme pleed 

​Pehmem ja isiklikum variant on külmal ajal kinkida ettevõtte sõnumi ja/või logoga imepehme tekike. Kaunis Pildid / - 3joulukingiideed3pleed leiab oma koha igas kodus - diivanil, voodis, kamina ees, rõdul jpm. Kingi südamesoojust!

 

3. Stiilne spordikott

​Stiilne kott sobib nii spordiasjade hoidmiseks kui ka lihtsalt reisimiseks. Spordikottide välimus on ajaga läinud üha moodsamaks - lisades kotile veel stiilse kujunduse, paistab kott kindlasti teiste seast silma ja esindab Sinu ettevõtet kusiganes selle omanik liigub.

                                               Pildid / - 3joulukingiideed4 Pildid / - 3joulukingiideed5


 

KLIENDILE:

Kliendikingitus peab olema selline, mis leiab aeg-ajalt uuesti kasutust ega jää lihtsalt riiulile või sahtlipõhja tolmu koguma. 

1. Korralik vihmavari
Pildid / - 3joulukingiideed6
Suur ja vastupidav vihmavari kulub Eestis kindlasti kõigile marjaks ära. Boonusena äratab Sinu brändi toonides vihmavari tähelepanu sombustel tänavatel. Kinkides tormikindla vihmavarju, on kliendid tänulikud veel mitu vihmast aastat hiljem!

 

2. Oma kujundusega akupank 

Nutiajastu üks levinuimad probleeme on aku tühjaks saamine sobimatutel hetkedel. Kui akupangad on Pildid / - 3joulukingiideed7juba turul tuntud, siis erilisust pakub täiesti oma kujunduse ja kujuga akupank. Pole vahet, kas auto-, maja- või laevakujuline, saame valmistada täpselt Sinu brändile sobiva lahenduse.

 

3. ​Oma kujundusega mikrofiiber rätik 
Pildid / - 3joulukingiideed8
Suurepärane ja kompaktne kingitus, mis kuivatab hästi, kuivab kiiresti ja on eriti sobilik sportimiseks või reisimiseks. Võrreldes tavalise rätikuga, võtab mikrofiiber rätik kotis kordades vähem ruumi ning kaalub oluliselt vähem. Lisaks pakub terve rätiku pind kujunduslikku mänguruumi!

 


 

ÄRIPARTNERILE:

Äripartneri kingitus on tavaliselt väärikamast hinnaklassist ning eksklusiivsem. Kingivalikus peaks kindlasti lähtuma konkreetsest äripartnerist ja koostöösuhte iseloomust. Üldiselt aga on populaarsust kogunud keskkonnasõbralikud ja tervislikku eluviisi edendavad kingitused.

 

1. PäikeselaadijaPildid / - 3joulukingiideed9

Omapärane kingitus on päikesepaneeliga töötav n-ö elektrooniline "taim," mille sisse on ehitatud akupank. Kingitus on kindlasti silmapaistev ja sobilik aknalaual teiste taimede vahel eksponeerimiseks. Äripartnerile näitad sellega välja oma ettevõtte originaalsust ja rolli ökoloogilise jalajälje vähendamisel.

 

2. Nutikell
Pildid / - 3joulukingiideed10
Käekell on olnud juba aastakümneid traditsiooniline ärikingitus ning näidanud alati suurt austust oma äripartneri vastu. Nüüdsel infoajastul on nutikell imepärane väike vahend, et mõõta oma liikumist ning mugavalt vaadata e-maile jm vajalikku infot kasvõi liikumise pealt. 

 

3. Hugo Bossi ärikingitus
Pildid / - 3joulukingiideed11
​Kui tead, et Su äripartneril on eksklusiivne maitse, siis avalda talle muljet kvaliteetse Hugo Bossi ärikingitusega. Tippkvaliteet ja stiilsus ei jäta kedagi külmaks!

 

 


 


Head kinkimisrõõmu!

Artikli autor:
Genert Gritsai
genert@stillabunt.eu
www.stillabunt.ee

Jaga e-mailiga
Tagasi Vaata postitusi samal teemal