Stillabunt järjejutt - Triinu lugu

{VAR:blog_title}

Triinu tee äri- ja reklaamkingituste valdkonda

Triinu teekond reklaamkingitusteni ja Stillabunt OÜ-sse oli hoopiski õnnelik juhus. Varasem töökogemus on olnud lõviosana müügimaailmas, aga ostmise peale sattus Triin umbes 6 aastat tagasi, kui ta sattus tööle Tallinna Kaubamaja Meesteosakonna ostujuhiabiks. Sealt sai Triinu teekond alguse ja sel rajal on ta jätkanud, sest usub, et tema amet on ühtlasi nii põnev kui ka vastutusrikas.


Vaba aja hõivavad pere ja kodu

Triinu jaoks on väga olulised kolm peamist igapäevaelu komponenti: pere, kodu ja sõbrad. Perekond on veel “suurem” kui enamikel, sest lisaks 13-aastasele pojale ja kallile elukaaslasele on Triinu peres ka viis neljajalgset sõpra: kass, kaks merisiga ja kaks hobust. Sinna läheb seega ka tööväline aeg. Hommikuid alustab ja õhtuid lõpetab Triin hobustele heinte ette panemisega!

Kodu loeb Triin oma kindluseks, kus ta saab mõnusalt linnakärast eemale põgeneda – näiteks viib mõtteid eemale seenelkäimisega, milleks on tal tänu majatagusele kuusikule ka suurepärane võimalus. Ühtlasi naudib Triin vahepeal üksiolemist, mil saab niisama mõnusalt laiselda. Seepärast on lemmikuteks ka laupäevahommikud: pikk uni, rahulik kohvitamine ja mõte, et ka homme on vaba päev löövad silma särama.

      


3 põnevat fakti Triinu kohta

  • Oskab mitte ainult lammast pügada, vaid võib saadud villast ka sokipaari kududa!

  • Meelishobide hulgas on maalimine ja õmblemine.

  • Kõige suurem viga toidulauas oleks Triinule kitsejuustu serveerimine.

 

Jaga e-mailiga
Tagasi Vaata postitusi samal teemal