65 kingiideed kevadsuviseks hooajaks

{VAR:blog_title}

Kui tüüpiliselt on kingitused fookuses jõulude eel, siis tegelikult on reklaamkingitused asjakohased igal aastaajal. 2017. aasta on veel lisaks eriline, kuna väga mitmed Eesti ettevõtted tähistavad oma 25. sünnipäeva - juubelisümboolikaga meened aitavad ilusat sündmust meenutada kõigil külalistel veel aastaid. Samuti liigume aina lähemale suvele, mis paljude ettevõtete jaoks kulmineerub ühiste suvepäevadega. Lisaks on kevad sobilik aeg oma meenetevaru täiendamiseks, kuna suur osa aastast on veel ees. Nii saab alati ootamatute tähtpäevade või külaliste korral neid ilusa kingitusega meeles pidada. Eelnevaid punkte silmas pidades panime kokku mahuka kingiideede kataloogi kevadsuviseks hooajaks. Loe postitust edasi, et saada ohtralt kingituste inspiratsiooni!

Kevad ja aed

Nii kui lumi sulanud ja maapind pehme, on Eesti rahvas maal. Nagu öeldakse: "Näpud mullas, närvid korras". Seetõttu on kindlasti paljude jaoks teretulnud kingituseks erinevad aiatööriistad. Samas ei saa üle ega ümber ootamatutest vihmasadudest, mistõttu põnevalt värviline või hoopiski läbipaistev vihmavari on praktiline aksessuuaar. Peagi saabuvat festivalide ja vabaõhuürituste hooaega silmas pidades on oma logoga vihmakeep samuti oodatud kingitus. Nende jaoks, keda tee aeda ei vii, on ägedaks lahenduseks karbitäis rohelust ehk muruseemnetega karp, mille saab asetada kontorilauale. Alternatiiviks on panna kasvama erinevad maitsetaimed otse harilikust pliiatsist.

Pildid / - kevadaed


Suvepäevad

Paljude ettevõtete jaoks pakuvad suvepäevad võimalust ühiselt argielust paus võtta, et kolleegidega mõnusasti aega veeta. Seetõttu valisimegi välja spetsiaalselt suvepäevadeks sobilikkud kingitused. Eeldusel, et Eesti suvi tuleb sel aastal ikka ka päikseline ja soe, on värvilised päikeseprillid suvehooajal asendamatud. Et puhkusele hoogu juurde anda, on mõnus lebokott või vees ulpimiseks mõeldud täispuhutav "tugitool" garanteeritud hitiks. Samas on suvepäevad aeg, mil võib välja lasta oma sisemise lapse - ägeda kujundusega ajutised tätoveeringud toovad kindlasti palju nalja kogu seltskonnale. Teine alternatiiv on läheneda puhtalt praktilisest küljest ja valida kingituseks hoopis mõni tekstiilitoode: T-särk, dressipluus, softshell, helkurvest, nokamüts või peapael. Kui on soov maha pidada hoopis ühine piknik, siis lõunasöögi karp (lunchbox) , metallist kruus ja jogurtitops on hädavajalikud kingitused.

Pildid / - suvepäevad


Sport

Mida soojemaks lähevad ilmad, seda ahvatlevamaks muutub õues olemine ning seda rohkem tervisesportijaid on liikvel. Neile mõeldes on asendamatuks kingituseks veepudel - kui on soov klassikalisest mudelist midagi põnevamat kinkida, on infuuseriga veepudel või hoopis alumiiniumist veepudel trendikad lahendused. Ei saa ka mööda treeningvahenditest, mistõttu on ägedaks kingiideeks 9-osaline treeningkomplekt või oma logoga jalgpall. Kuna teadlik liikumine ja tervise hoidmine on moes, siis aktiivsusmonitor ja nutikell on kingitused, mida kindlasti võetakse soojade tunnetega vastu. Sportimise juurde kuuluvad ka spordiriided, spordikott ja mikrofiibrist rätik. 

Pildid / - sport


Grill & Saun

Eestlased on sauna- ja grillirahvas, mistõttu on igati au sees erinevad snäkkide ja jookide komplektid. Et lõkke ääres joogid soojaks ei läheks, on kaval võtta kaasa jahutuskott. Trendikas piknikutekk ja kaasaskantav grill muudavad iga koha õues grillimisplatsiks. Erinevad grilltarvikute kinkekomplektid, burgeri press ja grilli termomeeter teevad heameelt igale grillmeistrile. Peoseltskonna teeb aga rõõmsaks infuuseriga joogikann - nii saab korraga valmistada ohtralt maitsevett. 

Pildid / - grillsaun


Elektroonika

Kuigi suvel veedetakse tavalisest vähem aega arvutis, siis ei saa ka sel aastaajal ilma elektroonikata. Asendamatuks on suure mahutavusega akupank.  Muusika on kindlasti au kohal iga lõkkeplatsi ääres, mistõttu on kaasaskantav Bluetooth kõlar äge kingitus. Need, kes soovivad muusikat pigem omaette kuulata, saavad rõõmu tunda Bluetooth kõrvaklappidest - kvaliteetne heli ilma üleliigsete juhtmeteta. Kindlasti hindavad matkasellid kõrgelt ka kaasaskantavat lampi, mis pagub õdusat valgustust. Kui on soov pakkuda kingisaajale uusi kogemusi, siis VR prillid pakuvad võimalust reaalsusest põgenemiseks.

Pildid / - elektroonika


Kõik 65 kingiideed leiad Stillabunt kevadsuvisest kingikataloogist:

 

 
Jaga e-mailiga
Tagasi Vaata postitusi samal teemal