Stillabunt blogi 2017. aasta populaarseimate postituste TOP 5

{VAR:blog_title}

Tegus 2017. aasta on rakettide taustal ära saadetud ning nüüd on paras aeg eelmise aasta tegemistele tagasi vaadata.  Oleme oma blogis regulaarselt kajastanud erinevaid turundust puudutavaid teemasid ning jaganud nippe-nõuandeid selle kohta, kuidas võimalikult efektiivselt toimetada. Meil on hea meel, et oleme saanud oma teadmisi teiega jagada ning toome siinkohal välja 2017. aasta Stillbunt blogi viis enimloetud postitust.


Turundaja, mis päev täna on? – 5 sammu tööstressi leevendamiseks

Viiendale kohale maandus tööstressi leevendamise teemaline postitus, milles rääkisime, kuidas korraldada asjad selliselt, et stressile pikka nina näidata. Kes meist siis vahel ei tunneks, et kohustused hakkavad üle pea kasvama?

Loe postitust!


5 turundusfilosoofiat, mida suurfirmadelt õppida – 2. osa

Suurfirmadelt tasub õppida. Eks on nad oma lennuka edu ja tuntuse saavutanud põhjusega – suure osa sellest moodustab ühtne, läbimõeldud,kogu firma kollektiivi ja tegevusmaneere hõlmav filosoofia, mille iga nüanss ja põhimõte peegeldub igas ettevõtte tegemises. Sel teemal kirjutasime tegelikult lausa kaks postitust. Kuigi populaarsed olid mõlemad, sai just teine osa lugejatelt rohkem tähelepanu. Tasub lugeda!

Loe postitust!


7 asja, mis takistavad produktiivsust

Me kõik tahame olla produktiivsed ning teha võimalikult palju võimalikult kiiresti. Siiski ei kipu see meil alati välja tulema. Nimelt kaldume me tegema asju, mis meie edu takistavad. Loe blogist lähemalt, mis need asjad on, ning kuidas neid edaspidi vältida.

Loe postitust!


Word of Mouth (WOM) turundus: 6 sammu ideede levitamiseks

WOM on tänapäeva turunduses väga oluline, ning seetõttu on selle postituse populaarsus igati ootuspärane. Tõime välja kuus tähtsamat sammu, kuidas panna inimesed rääkima seda, mida meie tahame, et nad räägiksid – no on ju kasulik lugemine?

Loe postitust!


10 tasuta rakendust, mida igapäevatöös kasutada

Kõige loetavam Stillabunt blogi teema 2017. aastal puudutas rakendusi, mis meie igapäevatööd lihtsustavad ning sellega meie aega ja närve säästavad. Kui Sa seda postitust veel lugenud pole, viska pilk peale – tõenäoliselt on seal kirjeldatud ka mõnd sellist rakendust, mis Sinu tööd oluliselt efektiivsemaks muudab; tasuta pealegi.

Loe postitust!

 

Jälgi meie tegemisi ka 2018. aastal, et saada inspiratsiooni oma igapäevatöö korraldamisel ning efektiivsemaks muutmisel. Samuti aitame Sul kursis olla turundustrendidega ja põnevate uudistega turundusmaailmast. Põnevaid lugemisi!

Jaga e-mailiga
Tagasi Vaata postitusi samal teemal