Stillabunt järjejutt - Martti

{VAR:blog_title}

Martti teekond reklaamkingituste juurde

"Reklaamkingituste juurde jõudsin 2009. aasta sügisel. Enne seda olid kokkupuuted selle valdkonnaga üsna olematud. Seetõttu ei osanud ma ka alguses arvata, et see nii huvitav ja põnev tegevusala on. Nüüd, 6 aastat hiljem, hakkan ma ühest ja teisest asjast juba aru saama ning töö on aina enam kaasahaarav. Enne müügitöö juurde jõudmist, teenisin kuus aastat kaitseväes. Kuid ju siis minus seda päris sõjameest siiski peidus ei ole. Pean seda 2009. aastal astutud sammu üheks oma õigeimaks."


Martti tegemised töövälisel ajal

"Töövälisel ajal tegelen tööväliste asjadega.

  • Väga meeldib lugeda. Kindlat žanrit ei oska esile tõsta - olen kõigelugeja. Eesmärgiks olen võtnud lugeda nädalas ühe raamatu. Hetkel olen sellest tempost veidi maas, kuid mitte ka väga.
  • Teatud määral saan loetut rakendada siis, kui käime sõpradega korra nädalas toimuval viktoriiniturniiril. Seal on selgeks saanud, et tegelikult on teada võimalik palju-palju rohkem ning püüan selles suunas siis liikuda. 
  • Keskmisest enam mängin ehk ka bowlingut. Et turniiridel mitte päris häbisse jääda, siis kord nädalas käime ikka palli veeretamas. Teinekord saan isegi pihta ilusti.
  • Üks tegevus, mis on samuti aegamööda traditsiooniks saanud - olen viimasel kolmel aastal (ja neljas juba ootab) käinud Keri saare saarevahiks. See on see koht, kus vaim tõeliselt puhkab ning akud samal ajal laevad. Soovitan kõigile leida oma Keri!
  • Pooleli on ka Oandu-Ikla jalgsimatk. Oleme seda kahel aastal kõndinud ning jõudnud umbes 190nda kilomeetrini. Nii et 2018.aastal jõuame kohale. Siis vaatame, kuhu edasi või tagasi läheme."​

Martti salajased hirmud 

  • "Isikupäraste omadustena saan välja tuua selle, et ma kardan kangesti kõrgust.
  • Ühtlasi löön ma ennast kogu aeg kusagile vastu katki." 

 Pildid / - Martti2      Pildid / - Martti3

 Vasakpoolne pilt: Martti oma kõrguste hirmu ületamas Rootsis Stillabunti suvepäevadel.

 

Jaga e-mailiga
Tagasi Vaata postitusi samal teemal