Stillabunt järjejutt - Mari-Liis

{VAR:blog_title}

Mari-Liisi teekond turundusvaldkonnas


Mari-Liis on tegutsenud müügi- ja turundusvaldkonnas juba aastast 2002. Selle aja jooksul on Mari-Liis kätt proovinud erinevatel ametikohtadel, olles kokku puutunud nii ostmise, müümise kui turundamisega. Alates 2009. aastast on Mari-Liis olnud ettevõtja rollis ning aastatel 2009-2011, olles Heelys brändi ainuesindaja Eestis, avas ta koos oma õega Solarise keskuses poe ja e-poe ehk on otseselt kokku puutunud ka jaekaubanduse võlude ja valudega. Äriklientide maailmas on ta muu hulgas kaasa rääkinud vanametalli, jaemüügi, transpordi, meedia valdkondades ja lisaks viimasel ajal põgusalt kokku puutunud nii restorani kui turismi valdkonnaga.

​Kogemusi, eduelamusi ja õppetunde, mida jagada, leidub tal palju. Ja kõik, kes Mari-Liisiga on kokku puutunud, teavad, et ta seda ka alati heameelega teeb. Lisaks pole tal kunagi paha tuju, on alati positiivne, särav ning täis loovaid ideid. Küll aga on vähem teada see, millega ta vabal ajal tegeleb ja kust ta oma energiat ammutab. Loe lähemalt, et teada saada, mis on Mari-Liisi kõikide heade ideede allikas, mis on tema hobid ning mis toitu ta üldse ei söö. :)


 

3 ASJA, MIS TOIDAVAD

Pildid / - järjejuttmariliis2

 • MINU INIMESED: PERE JA SÕBRAD 
  „Vabast ajast kuulub enamus mu partnerile ja ühistele lastele (10-aastane tütar ja peagi 2-aastane poeg). Minu kodu on mu kindlus ja kui seal on kõik hästi, siis olen kõikvõimas! Olen inimeste inimene ja hindan kõgelt kvaliteetaega heade sõpradega.“

 

 • HOBID: TANTS ja RATSUTAMINE
  „Olen hobikorras tegelenud tantsimisega üle 10 aasta ja see on parim emotsionaalne aktiivne puhkus, mis annab energiat ja laeb positiivselt ka kõige raskemal päeval. Hobused ja ratsutamine on kõige paremas mõttes teraapilised tegevused ja unistan, et kunagi saan sellega veel rohkem tegeleda ja miks mitte pensionil olles toimetada oma enda ratsatalus :).“

 

 • AJUTOIT: ELUKESTEV ÕPE 
  „Püüan igas päevas leida kasvõi pool tundi aega, et õppida oma ala proffidelt, lugeda, kuulata/vaadata põnevaid videosid – vastasel juhul ei oleks ma pädev oma tööd tegema ja klientidega koos trendide jälgimine on enamasti ka väga põnev :).“

 

 NAUDIN:

 • Reisimine (reisid on viinud Euroopasse, Põhja-Ameerikasse ja Aasiasse. Kusjuures kõige suurem kultuurišokk saabus Indias Kuldses Kolmnurgas)
 • Hea vein ja seltskond

PIGEM VÄLDIN:

 • Piima- ja juurviljasupp
 • Negatiivsus ja halvad mõtted

HUVITAVAID FAKTE:

 • Mari-Liisil on kodus lõvisoenguga kass ja kilpkonn
 • Lapsena proovis endal ise juukseid lõigata ja kogemata lõpetas pooleldi siilipeaga
 • Kodu peab olema korras, aga autos on alati segadus

 Pildid / - järjejuttmariliis3

Sündmuste korraldamine on Mari-Liisi kirg nii töö- kui eraelus.


 SOOVITUS 

"Alusta oma argipäeva varakult! Mina ärkan hommikuti kell 5 ja varahommikud kuuluvad ainult mulle. Käin siis õues kõndimas, loen, võimlen ja/või kuulan podcasti ning teen päevaks plaane.

3 põhjust, miks harjutada end varem ärkama:

 

 • Puhanud peaga on võimalik olla produkiivsem ja tulevad paremad mõtted.
 • See on vaikne ja segamatu kvaliteetaeg mõttetööks ja tegevuste planeerimiseks, kus pole ühtegi segajat (telefon, e-mail, lapsed jm).
 • ​Tegemist on suurepärase ajaga iseenda väärtustamiseks (harjutused, meditatsioon jms, milleks päeval ja õhtul töö ja kodu kõrvalt aega ei leia).

 

Ei teki väsimust, kui minna piisavalt vara magama (mina nt lähen koos lastega 21-22 ajal) ja kui võtta see harjumuseks teha igal päeval asju samas järjekorras. Nädalavahetusel ma seda ei tee, siis on vaba kava :)"

 

Jaga e-mailiga
Tagasi Vaata postitusi samal teemal