5 nutikat ärimeenet, tänu millele eristud konkurentidest!

{VAR:blog_title}

Äri- ja reklaamkingituste maailm on väga palju suurem logoga pastapliiatsitest, kruusidest ja mälupulkadest. Kui tunned, et oled oma klientidele, töötajatele või äripartneritele teinud juba ära kõikvõimalikud kingitused ning vaevled ideedepuuduses, siis siin on midagi põnevat Sulle! 

1. Kõlar-lambipirn-valgusteraapiaPildid / - 5nutikatärimeenetmillegaeristuda2

Vaimustav tehnikatoode! Välimuselt on tegu justkui tavalise elektripirniga, kuid keerates selle lambipesasse ning laadides äpi nutitelefonisse, on võimalik telefonis kontrollida lambipirni värvi ning lasta muusikat läbi pirni "sisse" ehitatud kõlari! Kõlari volüümi saab kontrollida telefonist, kuid kindlasti võimsusest väheks ei jää! Ettevõtte logo saab trükkida pirni peale. Super kingitus tähtsale kliendile! Kliki pildile, et vaadata videotutvustust!

 

 


23in1 iPadi hoidjaPildid / - 5nutikatärimeenetmillegaeristuda3

Praktiline ja mugav täiendus iPadi omaniku igapäevaellu! Tegemist on kolm ühes tootega: tahvli hoidja, alus ja ümbris. Toote teeb eriliseks magneti süsteem, tänu millele saab tahvli mugavalt kinnitada igas asendis erinevatele pindadele. Kaantele saab kenasti peale trükkida ka ettevõtte logo või nutika sõnumi! Kliki pildile, et vaadata videotutvustust!

 

 


 

3. NutikellPildid / - 5nutikatärimeenetmillegaeristuda4

Olgugi et suured nutitelefoniekraanid on mugavad käigult töötamiseks, ei ole need kõige paremad sportlikeks situatsioonideks. Seetõttu on uued Šveitsi nutikellad MY Kronozilt suurepärane kingitus aktiivsele spordisõbrale või alles alustavale tervisesportlasele. Kellaga saab muu hulgas kõnesid vastu võtta, mõõta pulssi, samme ja kalorikulu, kuulata muusikat, juhtida telefoni kaamerat ning otsida telefoni! Tõeliselt äge ärikingitus!

 

 


 

4. Iminappadega akupankPildid / - 5nutikatärimeenetmillegaeristuda5

Akupank peaks alati hädaolukordadeks kaasas olema! Läheneda võib aga ka veidi loomingulisemalt: iminappadega akupanga saab kinnitada erinevatele pindadele ning isegi telefoni enda külge! Peale selle on suure mahutavusega akupank võimeline kiirelt ja samaaegselt täis laadima kaks seadet. Selline ettevõte logoga akupank tekitab kindlasti saajas elevust!

 

 


 

5. AktiivsuskaameraPildid / - 5nutikatärimeenetmillegaeristuda6

Salvesta oma puhkus! Aktiivsuskaamerale on võimalik panna veekindel ümbris ning sukelduda troopilisse laguuni või hoopis kinnitada see jalgratta külge, et filmida põnevat maastikusõitu. Kindel must-have kõigile ekstreemsportlastele, aga ka maailmaränduritele ja videosõpradele!

 


​Põnevat kinkimisrõõmu!

Autor: Mari Pent, mari@stillabunt.eu

 

Jaga e-mailiga
Tagasi Vaata postitusi samal teemal