Jätkusuutlikud reklaamkingid

{VAR:blog_title}

Meie tänased otsused mõjutavad otseselt meie homseid võimalusi. Seetõttu on ka äri- ja reklaamkingituste valimisel oluline mõelda oma ettevõtte ökoloogilisele jalajäljele. Kas on mõtet kinkida midagi, mis jõuab suure tõenäosusega peagi lihtsalt prügikasti? Pigem mitte. Väärika kingituse võtmeks on läbimõeldud sõnum, kingi mõte ja eesmärk. Vau-efekti tekitamisele ja inimeste ootuste ületamisele aitavad kindlasti kaasa just nutikad, teistest erinevad ja keskkonnasõbralikud loovlahendused. Loodame, et selle postituse lugemise järel vaatad reklaamkingitusi uue pilguga ning oskad edaspidi teha juba teadlikumaid otsuseid!

Miks valida taaskasutatud materjalist loodud kingitus? Võtmesõnadeks on siin kindlasti teadlikkuse tõstmine oma sihtrühmas, energiasäästlikkuse olulisus ja jätkusuutlikkus. Järgnevalt mõned faktid, mis aitavad esile tõsta antud temaatika olulisuse.

Paberi taaskasutamisest:
  • Ühe tonni paberi taaskasutamine säästab keskmiselt 17 puud, 26 500 liitrit vett, 476 liitrit naftat ja 4000 kw elektrienergiat.
  • Kasutatud paberist uue tegemise käigus kulub 50% vähem vett ja eraldub 74% vähem õhusaastet võrreldes puidust paberi tootmisega.
  • Paber jäätmena laguneb looduses 2,5 kuud.
Plastiku taaskasutamisest:
  • Plastiku taaskasutamisel säästetakse 88% energiat võrreldes algsest toormest (nafta produktidest) valmistatud materjalidega.
  • Maailmas toodetakse ligikaudu 170 miljonit tonni erinevaid plastikuid aastas, mille tootmiseks kasutatakse ligi 4% maailma naftatoodangust.
  • Plastpudel jäätmena laguneb looduses: 50-80 aastat ja kilekott 10-20 aastat.

Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid2

  Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid3

  


Eelpool mainitud faktid on üsna karmid. Mis oleks, kui iga reklaamkingitusega säästaksime ühe puu või ei laseks plastikul 75 aastat looduses laguneda, vaid annaksime materjalile uue elu? Meile see mõte meeldib! Pakume parema homse saavutamiseks mõned põnevad taaskasutatud tooted, millest võiksid saada just Sinu ettevõtte reklaamkingid.

Tooted, mis on tehtud ümbertöödeldud plastikust

Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid4

Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid5Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid6


Tooted, mis on tehtud ümbertöödeldud paberist ja kartongist

Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid7

Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid8Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid9


 

Tooted, mis on tehtud ümbertöödeldud rehvidest

Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid10Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid11Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid12


Tooted, mis on tehtud taimedest ja on biolagunevad

Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid13Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid14


Tooted, mis on tehtud rahatähtedest, alumiiniumist või CD-plaadi ümbristest

Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid15Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid16Pildid / - j-tkusuutlikud-reklaamkingid17


Tegelikkuses on pea kõikide tootegruppide puhul võimalik valida loodus- ja keskkonnasõbralikum alternatiiv. Anna oma soovist teada ning leiame Sulle sobiva jätkusuutliku reklaamkingi!

KÜSI LISA!

 

Artikli autor:
Triin Volens
www.stillabunt.ee

Allikad:
https://www.ragnsells.ee/keskkond/ponevaid-fakte/
http://www.taaratark.ee/tarkuse-nurk/huvitavaid-fakte/plast/

Jaga e-mailiga
Tagasi Vaata postitusi samal teemal