Yhteystiedot

 

Stillabunt OÜ

Osoite: J. Poska 4, 10147 Tallinn (katso kartalta)

Puhelin: (+372) 627 2820 | S-posti: info@stillabunt.eu 

Olemme avoinna 
MA-PE 9.00-17.00

 

Huom.! Poikkeukset aukioloajoissamme ovat TÄSSÄ!

 

 

    

Tuoteosasto:

Martti Pent
Pildid / - estPildid / - eng

Myynti- ja projektipäällikkö

(+372) 528 7765 
martti@stillabunt.eu

Marina Gutel-Reile
Pildid / - estPildid / - engPildid / - rus

Myynti- ja projektipäällikkö

(+372) 5664 1762
marina@stillabunt.eu

Kristi Alton

Pildid / - estPildid / - engPildid / - - fin

Myynti- ja projektipäällikkö

(+372) 511 1999
kristi@stillabunt.eu

Palveluosasto:

Laura Kukemelk
Pildid / - estPildid / - eng

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

(+372) 5661 8334
laura@stillabunt.eu

Johan Pärjamäe
Pildid / - estPildid / - eng
Digimarkkinoinnin avustaja

(+372) 5647 8013
johan@stillabunt.eu

Kaia Kass
Pildid / - estPildid / - eng
Markkinointipäällikkö

(+372) 512 1104
kaia@stillabunt.eu

Marit Rehepapp
Pildid / - estPildid / - eng
äitiyslomalla

(+372) 511 2251
marit@stillabunt.eu 

Graafinen suunnittelu ja taitto

Eti Annama
Pildid / - estPildid / - eng
Taittaja – graafinen suunnittelija

(+372) 5380 5383
eti@stillabunt.eu

Lilli Talumaa
Pildid / - estPildid / - rus
Taittaja – graafinen suunnittelija

(+372) 5667 3585
lilli@stillabunt.eu

Apuhenkilöstö

Triin Volens
Pildid / - estPildid / - engPildid / - rus
Ostopäällikkö

(+372) 5624 2997
import@stillabunt.eu

Gloria Viira
Pildid / - estPildid / - engPildid / - - fin
Pildid / - rus

Avustaja

(+372) 5845 1110
marketing@stillabunt.eu

Hallitus

Mari-Liis Kallismaa
Pildid / - estPildid / - eng

(+372) 514 4368
mariliis@stillabunt.eu

Riho Vaher
Pildid / - estPildid / - engPildid / - rus

(+372) 5341 1555
riho@stillabunt.eu

Mari Pent
Pildid / - estPildid / - engPildid / - ger

(+372) 5624 6603
mari@stillabunt.eu

OTA MEIHIN YHTEYS!