Turundusteenused

Pole piisavalt aega, huvi, inimesi või oskusi? Meie klientidel on kasutusel parimad kanalid ja nende turundustegevused on järjepidevalt töös!

Pildid / - sisuturundusSisuturundus

Müügitekstide, –esitluste ja kliendilehtede koostamine;
Blogipostituste kirjutamine;
Infograafikate loomine jpm.


Pildid / - sotsiaalmeediaSotsiaalmeedia strateegia ja haldus

Ettevõtte tegevusvaldkonnast, eripärast ja väärtustest lähtuvalt strateegilise plaani koostamine;
Igapäevase postitusplaani koostamine (sh sisuloome, ideed, kujundused, mängud);
Tegevuste plaanipärane ja igapäevane elluviimine.


Pildid / - uudiskirjadUudiskirjad

Listide haldamine ja ettepanekud listi kasvatamiseks
Tekstide kirjutamine, uudiskirja kujundamine, saatmine ja analüüs.


 Pildid / - konsultatsioonKonsultatsioon

Strateegilisel tasemel sisukas vajaduste ja tegevuste arutelu kogenud turundajaga, et saada uusi mõtteid ning vaadata tegevusi ja nende mõju suure plaanis.
Sobib väga hästi nii alustavale ettevõtjale, kui ka turundustiimidele, kes vajavad vahel lihtsalt võimalust rahulikus keskkonnas asju eemalt vaadata ja tegevusi planeerida. 

 

Saada kiri või helista tel 514 4368!

Turundustiimist:

Pildid / - - mariliis_vMari-Liis Kallismaa 

Mari-Liis on müügi- ja turundusvaldkonnas tegutsenud aastast 2002, olles olnud nii teenusepakkuja kui ka -ostja rollis. Tänu 10-aastasele ettevõtja kogemusele mõistab ta hästi, kuivõrd oluline on juhtida õiged tegevused õigel ajal juhtuma. Mari-Liisi tugevusteks on strateegiline planeerimine, argumenteeritud ja tulemustele tuginev otsuste langetamine ning meeskonna motiveerimine ühise eesmärgi nimel pingutama. Mari-Liis on ka keskkonnakampaania "Küünlaümbriste jaht" algataja ja eestvedaja.


Pildid / - - laura_vLaura Kukemelk

Laura südameasjaks on sisuturundus ja sotsiaalmeedia. Tema tugevusteks on sisuloome, sotsiaalmeedia plaanide koostamine ning tulemuste analüüsimine. Ta on hallanud väga erinevate tegevusvaldkondade ettevõtete sotsiaalmeedia kontosid, nagu vanametall, finantsteenused, lauamängud, kasutatud autod jt. Laura tekstiloome "käekirjaga" saad tutvuda Stillabunt turundusblogis SIIN.