Kliendisündmused

Meie kliendid on nii toredad, et hea meelega veedame nendega aega ka tööväliselt! 

Kliendisündmus kevad 2015

Äärmiselt tore on kiire tööelu kõrvalt võtta vabaks üks õhtu ning veeta see rõõmsate inimeste ning mõnusa meelelahutusega!

Seega kutsusimegi oma head sõbrad neljapäeval, 9. aprillil 2015. aastal KUMU kunstimuuseumisse, kus mõnusate suupistete kõrvalt saime end üksteise käekäiguga taas kurssi viia. Lisaks esinesid kuumade Ladina-Ameerika tantsudega tublid noored Eesti võistlustantsijad ning jagasid häid emotsioone ka teistele KUMU külastajatele! Kõht täis ja tuju hea, suundusime nautima VAT teatri etendust "Mirandolina", mis toimus KUMU auditooriumis. Etendus pakkus palju naeru ja meelelahutust ning tööpäeva lõppu sobis see kui valatult! Etenduse vaheajal maiustasime ühiselt põnevate itaaliapäraste koogikestega. Kui etendus lõppes, otsustasime kevaderõõmu jagada etenduse külastajatega (keda oli ca 150) ning andsime kõigile kaunilt kollase roosi heade kevadsoovidega! Loodame, et kevadrõõm jõudis kõigini, sest meil oli küll äärmiselt tore!

Põnevaid pilte elamusõhtust saab näha järgnevas galeriis.

GALERII: Elamusõhtu KUMU-s 2015


Kliendisündmus sügis 2014

2014. aasta sügisel kolisime uude kontorisse aadressil J. Poska 4, Tallinn. Olles uues asukohas end sisse seadnud, kutsusime sõbrad soolaleivale! Meid kolima ajendanud kontoripõlengu valguses kõneles karismaatiline Aleksei Turovski territooriumi olulisusest inim- ja loomariigis: tuleb välja, et territooriumi osas on inimesed ja loomad päris sarnased! Julia Kalašnikova Päästeametist viis läbi tuleohutuse kiirkoolituse ning tuletas meelde lihtsaid põhitõdesid, kuidas oma kodu ja kontorit hoida. Mõnusat õhkkonda aitas luua taustaks kitarril musitseerinud Joosep Talumaa

Täname siiralt kogu meie meeskonna poolt kõiki külalisi ja esinejaid. Meil oli Teiega tore! Järgmiste meeldivate sündmusteni!

GALERII: uue kontori avamine

SAADA PÄRING SIIT!