Kodulehed

Koduleht on ettevõtte peegel internetis ja paljude äride jaoks on see tähtsaim investeering. Samas kulutavad ettevõtjad kas liiga vähe või liiga palju oma kodulehtedele ja tihti puudub arusaam, miks midagi on vaja teha. Siiski on ühene arusaam, et kvaliteetne koduleht jätab ettevõttest alati professionaalse ning usaldusväärse mulje.

Pakume abi kogu kodulehe protsessi jooksul alates planeerimisest ja eesmärkide püstitamisest kuni välimuse ja funktsionaalsuseni. Mõtleme koos Teiega läbi hoolikalt lõpptulemuse, analüüsime sihtrühmasid ja konkurente, pakume lihtsa ja loogilise administreerimiskeskkonna ning aitame vajadusel ka otsimootoritele optimeerimisega (SEO).

Meie eesmärk on, et veebikeskkond looks meie klientidele lisandväärtust, sest kodulehele kulutatud ressursid ei tohi olla põhjendamatud!

 

Lisavõimalusena loome Teie kodulehe mini-versiooni ehk mobiilse kodulehe, mis on optimeeritud mobiili-, nutitelefonide ja tahvelarvutite kasutajatele.

Soovitame alati juba kodulehe loomisele mõeldes hoolikalt läbi mõelda ka vajadus tahvelarvuti ja/või mobiilse versiooni järele. Kui see vajadus on olemas, siis tasub mõelda, kas luua:

Kokkuvõttes sõltub kõik kliendi vajadustest ja eesmärkidest – sellele infole baseerudes anname alati soovitusi ja mõtleme võimalikud variandid koos läbi!

 

SAADA PÄRING SIIT!