Korduma kippuvad küsimused

 

Millist informatsiooni tuleks päringut tehes esitada? (logo, selle mõõtmed jms)

Päringut tehes tuleks võimalikult täpselt edastada oma soovid, et saaksime juba konkreetse pakkumisega välja tulla. Päringus peaks olema märgitud toote- või teenusegrupp (või kirjeldus, millist mure antud toode/teenus lahendama peaks), vajalik kogus ning kujundamiseks vajalik informatsioon. Meile saadetud logo peab olema kindlas kvaliteedis, et seda kujunduslikult kasutada saaks! Palun tutvuge meie tellimistingimustega SIIN!

Kuidas toimida, kui mul pole päringu jaoks kõiki vajalikke andmeid?

Päringut edastades tuleks anda võimalikult palju informatsiooni. Kui Teil ei ole konkreetset soovi, tuleks edastada esialgne idee, mille kallal ühiselt toimetama hakkame. Kui Teil on puudu mingi muu kujundamiseks vajalik informatsioon, annab sellest projektijuht Teile teada.

Millist trükitehnoloogiat valida?

Pakume erinevaid trükitehnoloogiaid kujunduse viimiseks toodetele. Lähemalt saab pakutavate tehnoloogiatega tutvuda meie kodulehel (SIIN). Kui Teil puudub konkreetne eelistus või Te ei ole kindel, milline trükitehnoloogia Teie poolt soovitud tootele sobib, siis annavad meie müügiesindajad Teile hea meelega nõu!

Kas toodete tellimisel on miinimumkogus?

Tooteid ei saa tellida ühekaupa. Konkreetsetele toodetele võib olla määratud erinev miinimumkogus, mis oleneb toodete arvust pakis/kastis jms. Kui miinimumkogus rakendub, täpsustab selle müügiesindaja.

Kas saan tellida ka ühekaupa jaekliendina?

Kahjuks ei saa jaekliendina ühekaupa tooteid tellida. Soovitame tutvuda jaekaubanduses pakutava tootevalikuga. Kujunduse või sõnumi viimiseks tootele kasutatavaid tehnoloogiad pakutakse tihti ka kaubanduskeskustes (nagu graveerimine, T-särgile trükk jne).

Kui pikk on tellimuse täitmisaeg? Millest see oleneb?

Tellimuse täitmisaeg oleneb toodete või teenuste iseloomust. Täitmisaeg sõltub sellest, kui kiiresti leiame ühise keele - kui esitatud pakkumine on kinnitatud, võtame asja kohe töösse. Toodete puhul oleneb väga palju sellest, kui kaugelt tooteid tarnime. Põhitoodete puhul tuleks alates tellimuse esitamise hetkest arvestada 5-10 päevaga. Logo pealekandmise tehnikate kasutamine ning erilisemate toodete tellimine pikendab valmimisaega. Lisaks tuleks pikema täitmisajaga arvestada, kui tellimus sisaldab käsitööd (sh käsitsi pakendamine) või suuri koguseid. Orienteeruv tarnaeg antakse Teile pakkumise kinnitamisel teada, kuid tuleb arvestada võimalike meist olenematute viivitustega. Igaks juhuks soovitame oma tellimuse soovist teada anda varakult, et kindlustada toodete õigeaegne saabumine!

Kas transpordi eest tuleb juurde maksta?

Toodetele on võimalik järgi tulla meie kontorisse Tallinnas (J. Poska 4). Kui soovite transporti enda ettevõtteni, täpsustab müügiesindaja, kas ja kui palju selle eest juurde peab tasuma. 

Kuidas toimida, kui ma ei leia kodulehelt vajalikku toodet, teenust või ei ole varem äri- ja reklaamkinkidega kokku puutunud?

Kindlasti ei tasuks siis loobuda! Kirjutage meile oma murega - ühiselt leiame lahenduse! SIIN saate tutvuda meie erilahendustega. Järgmine erilahendus võib olla juba Teie oma! Meie tellimisprotsess näeb välja järgmine:

Pildid / - - Timeline

Kui Te ei leidnud vastust enda küsimusele, siis kirjutage meile julgesti!

*
*
*
  Annan nõusoleku Stillabunt OÜ-le oma andmete töötlemiseks ja säilitamiseks uudiskirja saatmise eesmärgil
  Olen tutvunud Stillabunt OÜ privaatsuspoliitikaga *
Kontrollkood *