Eesti bränd

Kes poleks kuulnud lööklauset “Welcome to Estonia”, kuid kas sellega Eesti brändi olemus piirdubki? Turundajad teavad, et nii nagu iga brändi puhul nii on ka Eesti imago loomisel peamine roll just turundusel ja kommunikatsioonil. Soovitame külastada brand.estonia.eu lehekülge, mis annab palju häid mõtteid, kuidas nii sise- kui ka väliskommunikatsioonis end kuuldavaks ja nähtavaks teha. Muuhulgas saab teada, kuidas kasutada usutavalt eestimaiseid fotosid, kuidas me peaksime endast rääkima, millisel hääletoonil seda teha jpm!

Lisaks on leheküljel nii valmis kujundatud lendlehti kui ka inspireerivaid videosid. Vabaks kasutamiseks on brändi CVI, logo, graafika, esitluste põhjad ja roll-up’id. Lisaks on loodud ligipääs video- ja fotopanga kasutamiseks, kusjuures toodud on ka näpunäiteid pilkupüüdva ja eduka reklaami kujundamiseks.

Uuri Eesti brändi leheküljel kindlasti ringi, vaata videosid ja saa inspiratsiooni. Eesti brändi turundamine on iga tubli Eesti ettevõtte kohustuseks. Mõtle kaasa ja aita suurendada Eesti tuntust!


 Vaata ka järgmisest humoorikast ja mõtlemapanevast videost, miks Eesti bränd on oluline ning kuidas selle tuntusele kaasa saad aidata (video pikkus 3:58 minutit)


Tutvu Brand Estonia turunduskontseptsiooni brändiraamatuga:

 

Allikas: brand.estonia.eu