Stillabunt järjejutt - Marina

Marina teekond äri- ja reklaamkingituste juurde

Pildid / - Marina_FB"See, kuidas mina antud valdkonda jõudsin, oli üsna huvitav ja nagu praegu näha, mitte üldsegi juhuslik! Olin just lõpetamas ülikooli, kui Riho Vaher tegi ettepaneku proovida kätt äri- ja reklaamkingituste maailmas, millest üsna kiiresti haarasin kinni. See oli juba 11 aastat tagasi! Olen väga tänulik selle võimaluse eest, sest läbi oma töö saan kätte kõige paremad ja toredamad emotsioonid. Aastatepikkune kogemus on palju õpetanud ning ka karastanud. Momendil, kui midagi läheb mitte plaanipäraselt, tean alati, et on võimalik leida positiivne lahendus, mis sobib kõigile osapooltele. Minu töö ei ole kunagi igav ja ei teki rutiini: mulle meeldib improviseerida ja eksperementeerida ning just kõike see on minu igapäevatöös kuhjaga olemas! Teine väga oluline tegur on loominguline valdkond, mis pakub võimalusi saada tuttavaks uute ja huvitavate inimestega, pidev liikumine ja erinevad projektid pakuvad vahel ka eufooriat, kui lõpptulemuseks on ilus asi, mis tekitab väga paljudes inimestes positiivseid emotsioone. Kingitus on rõõm, positiivne emotsioon, mis annab inimesetele palju soojust ja toob teineteisele lähedamale - see on väga oluline tegur läbi sajandite!"


 Vabal ajal tantsukuninganna ja maaler

"Minu suureks kireks on tantsimine. Kui tunnen, et olen väga väsinud ja enam ei jaksa, lähen tantsin kohe tõsiselt vahetpidamata 4-5 tundi oma lemmikmuusika saatel. Peale seda olen veel rohkem väsinud, aga ülimalt õnnelik, sest tunnen, et olen justkui uuesti sündinud! Peale tantsumaratoni on eriti hea magada 12 tundi järjest ning seejärel olen uus, rõõmus, positiivne, super ema, abikaasa ja töötaja. Lisaks olen avastanud, et tahan teha aina rohkem ja rohkem käsitööd. Kuna loome oma perele hubast pesa, siis tegelen vaikselt ja tasapisi mööbli restaureerimisega ja isegi maalritööga! Kunagi sellised tööd mind hirmutasid, nüüd aga pakuvad vägagi huvi ja sellist tööd tehes puhkan vaimselt ja saan mõelda elu peale. Uskumatult palju häid ideid tuleb sellise mõttesessiooni ajal pähe! Muidugi mulle väga meeldib ka vastu võtta külalisi, teha maitsvat toitu ja vestelda huvitavatel teemadel - see on ju imeline, kui palju häid ja vaimukaid inimesi kokku satub!"


 3 põnevat fakti Marina kohtaPildid / - Marina FB2

"See on kõige tähtsam fakt - minu rõõm ja uhkus!"

 "Kui tõusta vara hommikul, enne kõiki teisi, siis jõuab nii palju aega veeta iseendaga mõnusas vaikuses. Mulle meeldib päeva alustada plank harjutusega. Seejärel tunnen, et olen uueks päevaks valmis ning päev möödubki palju ladusamalt!"

 "Mööda maailma plaanin reisida peale 40. eluaastat, praegu mulle meeldib käia suvel vanaema juures Ukrainas, kus olen sündinud. Kindlasti on maailmas kohti palju, aga hetkel on minu jaoks kõige parem puhkus vanaema juures käimine koos lähedaste inimestega. Tore on vaadata, kuidas minu lapsed mängivad koos minu sõprade lastega, kellega mina väikse plikana iga suvi mängisin. Kunagi see lapsepõlve tänav oli nii suur ja lai, aiad nii kõrged, nüüd aga kogevad neid emotsioone minu lapsed ja seda on niivõrd tore pealt vaadata!"


Marina soovitab

"Suvi on tulekul ning miks mitte investeerida põnevasse, kuid praktilisse tootesse?! Tegemist on väga mugava lamamiskotiga, mille saab kompaktseks kokku pakkida, et sobival hetkel lihtsalt kaasa haarata! Lamamiskoti täitmiseks tuleb vaid kott tuule poole suunata - ei mingit pumpadega jamamist! Tänu õhukindlale sulgemissüsteemile, püsib lamamiskott täis väga kaua. Kott on tehtud väga tugevast ja vastupidavast kangast, mistõttu võib selle julgesti asetada õues erinevatele pindadele. NB! Kuna kotti täidab õhk, siis sobib see suurepäraselt ka vee peal hulpimiseks!"

 Vaata videost toote lühitutvustust!