Stillabunt raadios

Pildid / - foto-203

Oleme tänulikud, et meie tegevusala ning ettevõte on tekitanud huvi ka meedias! Järgnevalt saate tutvuda Turundusraadio ja Vikerraadio salvestistega.

Tihti märkavad ettevõtted vajadust äri- ja reklaamkingituste järgi alles siis, kui "ootamatult" mõni sündmus või tähtpäev läheneb. Kiirustamine võib aga tingida selle, et kinki valides lähtutakse sellest,  mis on saadaval ning kingi sõnumit korralikult läbi ei mõelda. Tegelikkuses on aga reklaamkingid turunduse üheks osaks, nagu ettevõtte koduleht või reklaamkampaania. Seetõttu tuleks äri- ja reklaamkinke ette planeerida ning paika panna juba siis, kui seatakse aastaks turunduseesmärgid. 

Riho räägib Turundusraadio saates, millele reklaamkinkide kontekstis tähelepanu tuleks pöörata ning toob näiteid ettevõtetest, kes on edukalt reklaamkingitused ettevõtte turundustegevusse sidunud.

Saadet saab kuulata täispikkuses (49.58 minutit) SIIN või klikates allpool play  nuppu. Samuti on võimalik eraldi kuulata saatelõikusid Turunduse tulejoonel, Turunduse uudised, Turundustäht ja Turundusdoktor aitab. 

Pildid / - mi_01

 


Lisaks käis Riho rääkimas Vikerraadio saates Uudis +. 2.tund äri- ja reklaamkingitustest ning majanduslikust olukorrast. Klippi saab kuulata vajutades allpool play. Klipi pikkus on 12.26 minutit. Täispikkuses saadet saab kuulata SIIN.

 

SAADA PÄRING SIIT!