Stillabunt järjejutt - Mari

Mari teekond äri- ja reklaamkingituste juurde

Pildid / - Mari must taust

“Töötasin Stockmanni kondiitriosakonnas ning reklaammeenete maailmaga ei olnud ma varem kokku puutunud. Tol ajal olid pirukaletis veel müüjad, kes panid igale kliendile saiakese kotti ning ulatasid kätte. Praeguseks on see tehtud iseteeninduseks. Muuhulgas kuulus kondiitriosakonna alla ka tordilett, milles tänaseni toimub letiteenindus. Tegin seal oma tavapärast tööd, kui minu juurde tuli noor paar, kes uuris: “Kas see Icebergi tort on ka hea?” Mina vastasin, et ausalt öeldes on minu arvates siit letist midagi paremat raske leida ning see just nimelt ongi kõige maitsvam tort.

Kui tort oli edukalt üle antud, küsis noormees minu käest, kas mulle meeldibki leti taga töötada ja müüa. Mina kui ustav töötaja vastasin muidugi, et oi, väga meeldib. Tema siis omakorda mõtles veidi ja ütles seejärel: “Aga mis sa raiskad oma annet siin, tule hoopis meile tööle!”

Võtsin mõistagi paar päeva mõtlemiseks, mille järel aga helistasingi. Ütlesin, et kui te nüüd nalja tegite, siis oli hea nali küll, aga kui mitte, siis ma võiksin vestlusele tulla küll. See oli 2006. aasta veebruar ning tordiostjateks olid Riho Vaher ja Mari-Liis Kallismaa.

Tuleval märtsil võivad kõik mulle 10. aastase tööstaaži puhul õnne soovida. Icebergi tort on endiselt Stockmannis müügil.”


5 põnevat fakti Mari kohta

“Sain sealt tohutu suhtluskogemuse ja peale seda on mul väga lihtne inimestega ühist keelt leida. Kui kolme kuu jooksul suhelda üle 3000 perekonnaga, siis kui ka midagi muud külge ei jää, siis vähemalt paraneb suhtlemisoskus. Minu elus on see siiani kõige tähtsam kogemus ja kõige elumuutvam kogemus. Seda võiksid kõik noored proovida!”

“Olen pärit Lasnamäelt, aga südames pean ennast ikkagi lõunaeestlaseks, kust on minu juured linna rännanud. Kõik suved olen veetnud vanaema, vanaisa ja onu juures Otepääl, Pühajärvel.”

“Mind ostab toiduga ära! Kui minu kehaehitust vaadata, siis ei usuks keegi kui palju sööki minu sisse võib mahtuda.”

“Aasta aega olin ka Saksamaal vahetusüliõpilane Erasmuse programmiga. Õppisin Heidelbergis, kus asub Saksamaa kõige vanem ülikool. Tänu sellele saan päris hästi hakkama ka saksa keeles suheldes, kuigi aastatega kipub oskus vähese praktika tõttu ikkagi rooste minema.”

“Ma ei ütle, et vaatan kõik tükid ära ja seisan iga kuu alguses Linnateatri kassa sabas (kuigi ka seda on mitu kuud järjest ette tulnud!), aga kui kusagil ikkagi midagi head mängitakse, siis püüan kohal olla. Minu onupoeg, Ott Kartau, on näitleja, mistõttu on mul teatriga veidi isiklikum suhe. Tema rollid Von Krahli teatris olen ikka suuremas osas ära vaadanud. Mnu unistus oleks jõuda ära vaadata ühe näidendi mitu erinevat lavastust. Näiteks olen ma näinud juba Linnateatri kahte viimast Hamletit. Hoian kõikide lavastuste kavad ja piletid alles, mälestuseks. Vahel olen päris löödud, kui kava polegi tehtud.”


Mari soovitab

Pildid / - mari tootesoovitus“Käisin sel suvel RMK matkarajal 4 päeva matkamas. Mul oli antud mikrofiibrist rätik kaasas: super hea ja kerge, kompaktne, kuivatab hästi! Sobib nii töötajale kui ka majast välja kinkimiseks. Saab kasutada matkal, spordisaalis, reisil, nädalalõppudel. Sobivaim meetod sümboolika jaoks oleks tikand.”

Rätikul on lai valik värve ja suuruseid ning soovi korral on võimalik räitkuid personaliseerida nimedega! Hinnapakkumise saamiseks võtke julgesti meiega ühendust!