Ülevaade kodulehe uuendustest

Dünaamiline veebidisain

Stillabunt koduleht kohandub nüüdsest erinevatele seadmetele! See tähendab, et kodulehte saab hõlpsasti sirvida nii mobiiltelefonis, tahvelarvutis kui ka süle- ning lauaarvutis. Seega saab informatsiooni kiiresti kätte ka siis, kui olete parasjagu liikvel!


Filtreerimine

Et Stillabunt suures tootevalikus orienteeruda, lisasime toodete juurde filtrid. Nii saab konkreetseid kriteeriumeid silmas pidades kuvada ainult huvipakkuvaid tooteid! Näiteks, kui teate, et vajate punast värvi T-särke naistele, lüheneb oluliselt otsimiseprotsess. Filtrid on toodete lehtede ülemises otsas ning eraldatavad roheliste kastide järgi. Kutsume julgesti katsetama SIIN!

Pildid / - - filtrid


Uued tooted

Nüüdsest kuvatakse viimase 30 päeva jooksul tootevalikusse lisandunud tooteid sildiga “UUS”. Lisaks on uued tooted automaatselt toodetelehel teistest eespool!

Pildid / - - silt UUS


Toodete värvivalik

Liikudes kursoriga üle huvipakkuva toote pildi, kuvatakse värvitilkadena antud toote teisi värvivariante. Sobivale värvitilgale klõpsates avaneb selle värvi tootepilt suurena.

Pildid / - - värvitilgad


Soovikorv

Heade mõtete koondamiseks on nüüd võimalus kasutada soovikorvi! Kui näete huvipakkuvat toodet, klõpsake sildil Pildid / - - lisa soovikorvi. Antud variant on ideaalne selleks, et näha, kuidas erinevad tooted visuaalselt üksteisega kokku sobivad. Soovikorvi sisu saab kiiresti edastada ka meile, saamaks hinnainfot ja vastuseid muudele esilekerkivatele küsimustele. Soovikorvi lisatud tooteid saab näha kodulehe ülemises servas, klikkides sildile Pildid / - - soovikorv.

Põnevat avastamist!