Stillabunt järjejutt - Riho

Pildid / - Riho Vaher

Riho on Stillabunti mastimänd. Kuigi on Vaher. Sündinud draakoni aastal, on Riho sünnipärane liider. Draakonile iseloomulikult on talle oluline leida pidevalt uusi katsumusi ning omada seejuures piisavalt otsustusvabadust. Draakon oskab kasutada oma tarkust edu saavutamisel väga oskuslikult ning sobib seetõttu kõige paremini loovale alale. Riho on äri- ja reklaamkingituste maailmas edukalt tegutsenud juba 15 aastat! 

Iseloomult valdab draakonit looduslik karisma ning lõputu energia. Tema vapper ja helde loomus teeb draakonist suurepärase sõbra. Seetõttu ongi Rihol kõigi Stillapere liikmetega oma jutud ja oma lood. Ning seeläbi seob kõik kokku tervikuks - Stillabuntiks.

 

 

                                                                                                                                              Riho Vaher
                                                                                                                                             (+372) 53 411 555
                                                                                                                                              riho@stillabunt.eu

Pildid / - riho_soovitab3

Pildid / - Urban Classic jumpsuit

Rihol on alati häid ideid ning hea meelega jagab ta neid ka teistega. Kevad-suviseks hooajaks soovitab ta näiteks põnevat jumpsuit’i. Kombinesiooni meenutav ühes tükis riietusese sobib suurepäraselt vabaaja veetmiseks, olles ääretult mugav. Vasakul pildil on näha näidist ühest mõnusast jumpsuit'ist. Kuna värvide ja mustrite valik on lai, siis eelistatud variandi leiab igaüks!

 

 

 

 

Riho soovitab: 
Jumpsuit kevad-suviseks hooajaks!